Červenec 2008


Teď o prázdninách ...

30. července 2008 v 10:05 Novinky
Tak jak všichni vidíte, tedka o prázdninách když jsem doma tak jsem na blogu a přidávám sem docela ve velkém množství články. Ovšem mohlo by to bejt i lepší. Ale chtěla bych říct, že jsem tedka sem hodně přidala soutěží (postřehovek atd...) uděla jsem také novou podrubriku hádanky, jak jste si mnozí všimli. A prozatím má veliký úspěch. Doufám že to tak bude i nadále. Jelikož jsou prázdniny tak se celkem udivuju, že sem nestačím dávat nové postřehovky, hádanky a diplomy za ně (jako v té rychlosti jak to vyplňujete). Chtěla bych poděkovat mému milovanému Sbéčku LeuuššQce (promintě za špatné skloňování), že chodí na můj blog o prázdninách pravidelně a zapojuje se do soutěží. Dále jste si určitě všimli, že tedka o prázdninách mám docela malou návštěvnoust. Doufám že to bude na začátku školního roku lepší. Tedka ještě přemýšlím že bych sem na můj blog dala nějaký online hry. Přemýšlím hlavně o online pizzlích s pejskama a kočičkama. Už jsem si nějaké obrázky vyhlýdla na internetu a teda doufám že až dostanu nějaký námad (nějaký neobvyklý) jak to sem na blog dát, aby to vypadalo k světu tak to sem hned dám a doufám že i tyto puzzle mi zvednou alespon trošku návštěvnost. Tak myslim že jsem toho už tady napsala dost, co mi na blogu schází, co zde budu dělat atd... A tak si myslím že už bych měla končit a jít přemýšlet na těmi puzzlemi. Vaše Amígo
8.postřehovka - KONEC

30. července 2008 v 9:54 Postřehovky
Tak a za dnešek to máma už druhou postřehovku. Tak slovo bude "Zajíc".

6.hádanka - KONEC

30. července 2008 v 9:52 Hádanky
Další hádanka bude opravdu lehounká. Ale přesto stojí za zvážení.5.hádanka - KONEC

30. července 2008 v 8:24 Hádanky
Tak a máme tu další hádanku. Tentokrát je opravdu jednoduchá. Ale tedka už vám sem dám zadání.

7.postřehovka - KONEC

30. července 2008 v 8:19 Postřehovky
Tak a jako první článek za dnešek sem dám opět nějakou soutěž. Bude to opět postřehovka a zadaný slovo bude... "Lev"21.-27.července

29. července 2008 v 18:27 Statistiky
Pondelí: 3
Úterý: 1

Středa: 4
Čtvrtek: 1
Pátek: 3
Sobota: 2
Neděle: 16

Celkem: 30
No abych řekla pravdu žádná sláva, ale když si vezmu k úvaze to, že jsem za celý týden na blog nepřidala ani článek tak si myslim že to je dobrý!!!

2. tipovačka - KONEC

29. července 2008 v 16:32 Tipovačky
Tak a po velice dlouhé době jsem se rozhodla udělat také nějakou tu tipovačku. Takže zase si budete tipovat, ale tentokrát ne,kolik článků jsem dala na blog za měsíc, ale budete si tipovat na jakym koni jsem jezdila na koňském táboře.

4.hádanka - KONEC

29. července 2008 v 16:20 Hádanky
A za dnešek to máme opět další hádanku. Tentokrát bude trošku těžší tak vám sem dám i nápovědu. Ale myslim si že s pomocí nápovědy to taky uhádnete. A beru zase jen jednu správnou odpověď. Tak ať se vám daří. A pokud možno tak napište i odůvodnění!!!

6.postřehovka - KONEC

29. července 2008 v 16:15 Postřehovky
Tak a za dnešek tu máme asi už druhou postřehovku. Jsem moc ráda že se stále zapojujete. Takže ale tedka k postřehovce. Tentokrát napíšete do komentářů slovo "Panda". Tak a do toho.
5.postřehovka - KONEC

29. července 2008 v 10:04 Postřehovky
Tak a je tu i další postřehovka. Nebudu se tu nějak dlouze rozepisovat a tak rovnou napíšu o slovo. Tak slovo bude "Kočička". Jako v minulých postřehovkách musíte napsat slovo přesně jak jsem ho napsala já... (samozdřejmě na velkých a malých písmenách nesejde) Tak šup do toho, aby jste měli další diplomek do sbírky. Takže ještě jednou opakuju slovo je "Kočička"

3.hádanka - KONEC

29. července 2008 v 10:00 Hádanky
Takže a za velice krátkou dobu tu máme další hádanku. Prozatím měli obě dvě hádanky úspěch a tak doufám že to tak i bude pokračovat. Ale zase abych tady nepsala jenom nějaké ty keci tak už napíši zadání hádanky. Zase upozorňuji že beru jenom jednu správnou odpověď...