Kdo má vyhrát SONV ?

27. června 2008 v 15:40 |  SONV
Tak kdopak má vyhrát SONV ? Určitě někomu jejte hlásek.

Pro účastníky: Schánějte si hlasy jak chcete!1) Kia
www.kia-graphic.blog.cz
Tři adepti na nebe
Svatý Petr takhle na bráně zastaví tři chlápky a povídá: "Pánové, poslední dobou máme děsně přeplněno, takže mi nejdřív musíte říct, jak jste zemřeli a já posoudím, zda máte nárok na místo tady." První chlápek se pouští do vyprávění: "Bydlel jsem v centru v tom novém mrakodrapu, ve třicátém patře. Jednou jsem takhle odpoledne na balkóně cvičil aerobic, když jsem nějakzaškobrtl a převážil se přes okraj. Naštěstí se mi povedlo, jak jsem padal, se o patro níž chytit zábradlí. Měl jsem i štěstí, že v tom bytě někdo byl. Zevnitř vylezl nějaký člověk, ale místo, aby mi pomohl, mě začal mlátit přes prsty. Chvíli jsem se ještě držel, ale když si ten chlap doběhl pro kladivo a jeden po druhem mi přerazil prsty, tak jsem se pustil. Nějakým zázrakem jsem dopadl do hustého křoví a kromě par škrábanců a vyraženého dechu se mi nic nestalo. No, a když jsem se tak hrabal z toho křoví, najednou jsem zaslechl divný zvuk, zvedl hlavu a přímo na mě přistala lednice. No, a to mě už zabilo a tak jsem tady." Druhý vypráví: "Já dělal v účetní firmě ve městě a jednou mi někdo zavolal, že mi nějaký chlápek chodí za ženou. Tak jsem se sebral, honem domů. Výtahy nejezdily, tak jsem musel vyběhnout devětadvacet pater. Vlítnu do bytu, žena v županu, zpocená. Tak já prohledal celý byt. Až na balkoně jsem toho mizeru našel. On se nechtěl pustit, tak jsem ho praštil po prstech kladivem. A představte si, on spadne dolu celou tu výšku a nic se mu nestane. Já vám byl tak rozčílenej, vlítnul jsem do kuchyně, popadl ledničku a hodil jsem ji na něj z toho balkónu. Jenže už nejsem nejmladší a srdce ten nápor nevydrželo, tak jsem se tam složil a už mě neprobudili." Třetí muž: "No, to se vám takhle jednou schovávám nahatej v lednici..."
2) Lejka
Http://x-x-blogisek-x-x.blog.cz

Přijde blondýna, bruneta a zrzka před nebeskou bránu a zaklepou na ni. Otevře jim svatý Petr a praví: "Abyste se dostaly do opravdového nebe, musíte zdolat těchto 1000 schodů, na každém 5. schodě se vám řekne vtip a vy se nesmíte zasmát, jinak padáte do pekla. Hned na 5. schodě se zasměje bruneta a padá dolů, na 500. schodě padá zrzka a na 999. schodě se zasměje blondýna. Svatý Petr se na ni nechápavě podívá a ptá se, proč se zasmála, když se ji neřekl vtip. Ona odpoví: "Když já teprve teď pochopila ten první."
3) Roxy
http://roxy-kuk.blog.cz
Blondýnky

Stojí dvě kamarádky blondýny na mostě a baví se spolu: "Ty, hele co myslíš, že je pod námi za řeku?" a ta druhá: "No to bude buď Vltava, Labe nebo Olše." Po chvíli přemýšlení jedna vykřikne: "Tak víš co? Já tam skočím a to člověk pozná v jaký je řece ne?" Obě blondýny jen souhlasí. Jak tedy dořekne tak učiní. Druhá blondýna čeká nahoře... čeká... .čeká 10minut, 20minut, 1hodinu ... V tom se někdo sápe z příkopu a blondýna poznává svou kamarádku .... vyleze celá od krve, polámaná a křičí: "Ty krááááávo. Dálnice na Brno!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lizi tvojé Sbéčko které tě lowuje Lizi tvojé Sbéčko které tě lowuje | Web | 27. června 2008 v 17:03 | Reagovat

Kia

Kia

Kia

2 Lizi Lizi | Web | 27. června 2008 v 17:14 | Reagovat

8 Hlas sem na notebooku

3 Jancoolka Jancoolka | Web | 1. července 2008 v 10:13 | Reagovat

KIA KIA KIA KIA KIA KIA.....ale fandila sem mocky i LIZI....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama