Červen 2008

23.-29.června 2008

30. června 2008 v 11:10 Statistiky
Pondelí: 26

Úterý: 21

Středa: 14
Čtvrtek: 29
Pátek: 106
Sobota: 29
Neděle: 24

Tak tento týden byl opravdu úspěšný zvlášt v pátek!!!!


Ta naše krajina Česká

30. června 2008 v 10:02 Moje fotky
Chtěla bych vás poprosit akdyby se vám nějaká fotky nebo dokonce fotky líbily aby jste jí na svůj blog nebo internetovou stránku uváděli vždy se Zdrojem !!!!! (Zdroj)


A ještě jeden popisek

28. června 2008 v 7:21 Rychlý Stripes

Rodinný film Rychlý Stripes v mnoha směrech připomíná úsměvný hit Babe, jenž byl před deseti lety nominován na sedm Oscarů. Stejně jako Babe se odehrává na farmě plné mluvícího domácího zvířectva a ve středu dění stojí zvířecí hrdina, který má velké ambice uspět mimo svůj tradiční "obor". Zebra jménem Stripes však, na rozdíl od prasátka Babe, netouží být ovčáckým psem, nýbrž závodním koněm.
Veškerá podobnost s příběhem "galantního prasátka" bohužel podtrhuje skutečnost, že Rychlý Stripes - i když představuje poctivou rodinnou zábavu - postrádá originalitu a svěží půvab filmu Babe. Scénář je plný osvědčených klišé: -náctiletá žokejka (Hayden Panettiereová) pevně věří v úspěch svého pruhovaného kamaráda; její otec farmář (Bruce Greenwood) je traumatizován vzpomínkou na tragickou jezdeckou nehodu své ženy, po níž se vzdal trénování závodních koní; majitelka nedaleké dostihové stáje (Wendie Malicková), v níž vyrůstají Stripesovi konkurenti, je patřičně krutá a bezohledná.
Hlavní atrakcí v příběhu zebry, jež vyrůstá s pohledem toužebně upřeným za plot své kentucké farmy, na místní dostihovou dráhu, však nejsou lidští protagonisté, nýbrž pestrý zvířecí ansámbl obklopující Stripese. Z velké většiny je představován opravdovými zvířaty; digitálními triky si tvůrci vypomáhali jen zcela minimálně, když upravili pohyby zvířecích tlam tak, aby je synchronizovali s dialogy. V čele zvířecí družiny stojí rozvážný poník Tucker, vybavený bohatými zkušenostmi trenéra "opravdových" koní. Zdařile mu sekunduje rázná a hašteřivá koza Franny. Nováčkem na farmě je ztřeštěný pelikán jménem Husa, který se neustále stylizuje do role gangstera a trousí mafiánské narážky, určené pravděpodobně spíš dospělému doprovodu než dětským divákům ("Dej si pozor, aby se někdo neprobudil s tvojí hlavou v posteli," vyhrožuje Tuckerovi.)
Vážnější motivy do příběhu vnášejí postavy závodních koní, žijících v sousedství, v privilegovaném prostředí dostihových stájí. Bílá kobylka Sandy, jíž imponuje Stripesův zápal a odhodlání, film obohacuje o romantickou zápletku. Stripesovým největším sokem je naopak mladý plnokrevník jménem Trentonův Pašák. Pašákův otec, až příliš ambiciózní černý hřebec Trenton, je schopen použít jakýchkoliv, třebas i nečestných prostředků, aby synovi zajistil na závodech vytoužené vítězství.
Dospělé publikum však pravděpodobně nejvíce ocení dvojici muších bratrů jménem Zuk a Bzuk, jediné stoprocentně počítačově animované tvory v celém filmu. Svými prostořekými průpovídkami a popěvky, které do češtiny zdařile nadabovali Michal Suchánek s Richardem Genzerem, glosují veškeré dění z mušího pohledu ("Mám dvacet milionů sourozenců, tak proč jsem musel dostat na starost zrovna tebe!") a prožívají specifická muší dobrodružství, jako je jízda na předním skle automobilu, uvíznutí v bublině či pád do kobylince, který vnímají jako pozemský ráj.
Jejich komentáře poněkud osvěžují příběh, pohybující se vpřed přes dobře známé dějové zvraty, od opuštěného zebřího mláděte, které nachází nový domov na farmě, přes první neúspěch a vytrvalé překonávání překážek, až po finále na dostihové dráze Kentucky Open, kde Stripesův běžecký výkon překvapí všechny přihlížející - s výjimkou diváků v kinosále. Režisér Rychlého Stripese Frederik Du Chau (Kouzelný meč) ve svém filmu nicméně dětskému publiku v poměrně stravitelné podobě předkládá dvě chvályhodná mravní poselství. Za prvé, člověk se nikdy nemá vzdávat svých snů, jakkoli se zdají pošetilé a neuskutečnitelné. Za druhé, to, že někdo vypadá jinak, ještě není důvodem, aby měl stát odstrčený od ostatních na druhé straně ohrady
Nádherný film doporučuji!!!!Rychlý Stripes - Racing Stripes


Zdroj

Popis filmu Rychlý Stripes

28. června 2008 v 7:20 Rychlý Stripes
Podobně jako prasátko Babe, které se chtělo stát pasteveckým psem,má sen i Proužek, mládě Zebry omylem opuštěné v bouři potulným cirkusem. Proužek má sen vyhrát dostihy. A to ne ledajaké, ale rovnou nejslavnější dostihový závod světa: Kentucky Derby Open. Pruháček je zachráněn panem Walschem, trenérem koní a majitelem malé farmy. Na farmě se brzy seznámí i s ostatními zvířátky: poníkem Tuckerem, moudrou kozou Franny, potrhlým kohoutem Reggiem a dalšími. Také se spřátelí s Channing, dcerou pane Walsche, která má stejný tajný sen jako on. Oba dva, s pomocí svých zvířecích přátel, pak musí bojovat s předsudky a posměchem ostatních (Nejsi kůň!, Jsi jenom holka!), aby naplnili svůj velký sen: Vyhrát prestižní závod a porazit všechny ty ušlehtilé čistokrevné koně a namyšlené žokeje.

Zdroj


Snoopy

28. června 2008 v 7:10 Pixelky
SnooPY

Lektvary

28. června 2008 v 7:07 Pixelky

Tučnáci

28. června 2008 v 7:07 Pixelky

Monsters

28. června 2008 v 7:06 Pixelky

Mléka

28. června 2008 v 7:06 Pixelky
th_milk.gifth_zombiemilk.gif

Chlupáči

28. června 2008 v 7:05 Pixelky
------


Best pandy

28. června 2008 v 7:03 Pixelky

Šneci

28. června 2008 v 7:02 Pixelky

Sloni a sovy

28. června 2008 v 7:02 Pixelky

Želvičky

28. června 2008 v 7:01 Pixelky
115.gif36.gif29.gif56.gif551.gif212.gif411.gif

Papoušci

28. června 2008 v 6:59 PixelkySantové

28. června 2008 v 6:59 Pixelky
  *sa037  *sa038  *sa039  *sa040  *sa041  *sa042  *sa043